}

Summer Camp

Володіння англійською мовою та іншими іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції. Без англійської мови немає ні сучасної науки, ні вищої освіти. Це також запорука успішної персональної кар’єри. 
Тому Міністерство освіти і науки ініціює великий загальнонаціональний проект літніх мовних таборів. Мета проекту – підвищити рівень володіння англійською мовою серед учнів усіх шкіл країни, зацікавити дітей, започаткувати моду на вивчення іноземних мов в Україні, привернути увагу суспільства до цієї теми.
Пропонується трансформувати оздоровчі табори, в яких учні перебувають після закінчення навчального року, на літні школи вивчення англійської мови. 
У таборах діти матимуть можливість спілкуватися англійською мовою та застосовувати її у різних формах діяльності (в ігрових та концертних програмах, театральних виставах тощо).
http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2015/04/02/litni-movni-tabori.-ministerstvo-osviti-i-nauki-ukrayini
З 29 травня по 9 червня, при шосткинській спеціалізованій школі І ступеня № 13, буде працювати літній мовний табір "We are friends", метою якого є створення англомовного середовища та умов для заохочення учнів до вивчення англійської мови.

Завданням мовного таборупоказати дітям інший, відмінний від шкільного, стиль навчання, де наголос ставиться на практичну частину й знання, які можна застосувати в різноманітних сферах. 
Табір працюватиме з 9.00 до 12.00


Немає коментарів:

Дописати коментар